עושים גם אירועי חברה/

אז איך הופכים אירוע חברה לכזה שיהיה מהנה במיוחד עבור העובדים שלכם וגם ייזכר לאורך זמן? דואגים שיגיע בן אדם קורע וייתן שואו שלא ישאיר עין אחת יבשה (מרוב צחוק, כמובן).

הנה עשרה סטנדאפיסטים שעונים בדיוק לתיאור הזה, שאתם ממש חייבים להכיר:

גיתית פישר

אנחנו מהמרים שאתם מכירים אותה מהדמות האיקונית של תותית – טראנסית ערסית שבלטה בסרטונים ויראליים לפני כשלוש שנים, והצליחה להגיע ולהצחיק מגוון של קהלים. גיתית היא סטנדאפיסטית מדויקת, ישירה ולא מתחנפת שיכולה לגרום גם לעובד הרציני ביותר לשחרר חיוך.

צילום: מאיר כהן

דניאל חן

הוא נוגע בנושאים הכי רגישים ומביא אותם כמו שהם, לפרצוף, בתוספת טאץ' אישי וחד במיוחד. הומור שחור, הומור גס, חיקויים- הסטנדאפ של דניאל חן הוא חד, מפתיע ופרוע ואולי ההגדרה המדויקת ביותר שלו היא מופע לא שגרתי. נשמע טוב? אתם לא יודעים עד כמה…

צילום: אביב שליו

חגית גינזבורג

יש רווקות בנות 30 פלוס בקהל? כי אם כן, הן בטוח מכירות את חגית גינזבורג. חגית מביאה במקוריות ורעננות את החוויות שלה ממערכות יחסים כושלות, המבטים של המשפחה והניסיונות הבלתי פוסקים לשמור על הגזרה. המופע שלה מזמין את הקהל לצחוק על הכל ביחד איתה והבונוס? בלי טיפה אחת של מרמור.

צילום: אמיר יהל

איתי פינקי

איך נשמע לכם סטנדאפ משולב עם מופע קוסמות? תודו שמדובר בקונספט ששווה להתעכב עליו רגע. איתי פינקי לוקח את שתי האהבות שלו ומלהטט ביניהן על הבמה במקצועיות כבר 15 שנים מול החברות המובילות במשק. אם אתם מחפשים אירוע של פאן ביחד עם אלמנטים אינטליגנטיים וקטעי פריצה קומיים ומפתיעים – זה האיש שלכם.

צילום: מאי סביר

דורון רהב

עוד סטנדאפ נשי שנון וחותך הוא זה של דורון רהב, שמדברת בלי פילטרים על ההורות, חיי המשפחה וסיטואציות הכי אישיות שמתרחשות ביניהם. וכן, גם על החיים עם תלתלים. דורון משתפת ברגעים זוגיים יפים כמו שיחה עם הבעל על מי יפה יותר – היא או גל גדות, וגם מה קורה כשהגננת שולחת 500 תמונות של הילד (רמז: who cares?!).

צילום: craft7

שלמה בייבי בייבי

המופע המעולה של שלמה בייבי בייבי מספר בהומור וכישרון רב על החוויות שלו כבן העדה האתיופית וההיטמעות בחברה הישראלית. הוא מצליח לגעת בנושאים "כבדים" באופן הכי קליל ומצחיק שיש, בלי הנחות ובלי צנזורה. זאת ההזדמנות שלכם לקבל סטנדאפ מיוחד ולא שגרתי ולהכיר לעובדים שלכם כוכב עולה, לא פחות.

צילום: אסתר וונדה

נגה ד'אנג'לי

הורות, זוגיות, נישואין והחיים עצמם – הסטנדאפ של נגה ד'אנג'לי נוגע לחיים של כולם ואין אחד או אחת שלא יתחברו לדברים שיש לה לספר. לנגה אין שום בעיה לשתף מאפיזודות בחיים האישיים שלה ויש לה כישרון להפוך את היומיום המוכר והרגיל לתוכן שיגרום לכולם להתגלגל מצחוק.

צילום: אורית פניני

טל סולומון

מספיק לגלול את פרופיל הפייסבוק של טל כדי להבין שהוא אחד האנשים הכי מצחיקים שתפגשו. הוא מוכר בזכות המתיחות הטלפוניות הוויראליות שלו על הוט, קבר רחל ועוד והוא בעל סגנון מושחז ביותר. הראייה האדישה-מצחיקה שלו של הדברים הקטנים שכולנו מכירים מהחיים תספק לכם מלא רגעים של כיף.

צילום: גבריאל בהרליה

מרינה אקילוב

מרינה משתמשת בסיפור חייה כתוכן המרכזי סביבו בנוי הסטנדאפ שלה והאמת? זה לגמרי עובד. להיוולד בארץ למשפחה שעלתה מברית המועצות ובהמשך גם ההריון וחיי המשפחה – כל אלה נסקרים אחד אחד במופע המעולה שלה, והיא גם משתייכת לחבורת קומיקאיות מוכשרות שביחד מעלות מופעים לקהל הנשי אבל ממש לא רק.

צילום: ליאו קאט

מוחמד נעמה

הוא הבליח בתפקידים אורחים בלא מעט סדרות ולאחרונה אף שיחק סטנדאפיסט ב"פאנץ'" המעולה של yes, אז לא הופתענו לגלות שמדובר באדם סופר מצחיק שכובש את כולם ברגע שעולה על הבמה. מוחמד מציג זווית סאטירית ומיוחדת של ערבי בחברה הישראלית, ועושה זאת באופן מדויק, רגיש ויצירתי.

צילום: ניב שמעון