מהפכת ה-VR באירועים עסקיים

דמיינו את הויז׳ן הבא: אתם צריכים לארגן אירוע עסקי במהירות הבזק, והנקסט-סטפ לא כולל כיתות רגליים במקומות לאירועים או מפגשים עם ספקים, אלא הרכבת משקפי VR (מציאות מדומה). סה-טו.

נשמע חלומי ועתידני? לגמרי. האם זה שתוכלו להתנסות בו ממש עכשיו? לחלוטין!

לטופס התנסות

מה מאפשרים לכם משקפי ה VR שלנו?

מדובר בטכנולוגיה מדהימה של משקפי מציאות מדומה שיוצרים חוויות מוחשיות המצולמות בתלת מימד וב-360 מעלות. בעולם העסקי הם מספקים מענה מושלם בשלל אספקטים: החל מביקור וירטואלי בלוקיישנים פוטנציאליים לאירועים, טעימה מהרצאות, הופעות ועד סיור בסגנון ״יום בחיי״ במשרדי חברות וארגונים.

שירות ה- VR של מחלקת עסקים נולד בשאיפה למקסם את חוווית צוותי ה- HR, רווחה, מיתוג מעסיק, מרקום וכל צוות העוסק בהפקה עבור עובדים או לקוחות. ספריית סרטוני ה- VR שיצרנו במשקפיים, תנגיש את התוכן בצורה ויזואלית וחווייתית, שגם מאפשרת חיסכון בזמן ובהוצאות מיותרות.

סיור לוקיישן הדור הבא

חיפשתם לוקיישן לכנס, מסיבת חברה או מיטאפ? מהרגע שתרכיבו את המשקפיים תוכלו לראות את כל הדיטיילז, לחוות את המקום ולהרגיש שאתם שם.

השראה וחשיפה לספקים

תוכלו לקבל הצצה לאירועים ולקבל השראה בגזרת הקונספטים והאוירה. להיחשף לספקים, לקבל טעימה מהופעות ומרצים וכמובן לשתף ולהראות לקולגות נוספות.

אופיס לייף ב- VR

המשקפיים יהפכו לנכס תיעודי ומיתוגי של הארגון, תוכלו לצלם סיור ריאליסטי במשרד או כל אירוע מדהים שהיה כזיכרון חי לעובדים, שגם יאפשר היכרות למועמדים.

כמה דברים שרצינו שתדעו

את המשקפיים תוכלו לרכוש או להשכיר וגם לשלוח אותן לכל יעד שתבחרו, דרכנו.
משקפי ה-VR כוללים ספריית תכנים המתעדכנת מרחוק וניתנת לשינוי בהתאם לצרכים.
ניתן לשלוט על התכנים המוצגים למרכיב.ת המשקפיים דרך הנייד וגם לנהל שיחה מרחוק.
חלק ממחלקת HR או שיווק בארגון? אפשר למלא את הטופס מטה ולקבל משקפיים להתנסות בחינם!

אודות Feeel

סטארטאפ שהתחיל כמיזם משקפי VR בעולם החתונות. הוא נולד רק לפני כשנה בכלות אורבניות (החברת-אחות שלנו), ומאז, נסק מעלה במהירות. בשנה הזו, מעל 1,000 זוגות מאורסים התנסו במוצר שאפשר להם לסייר בעשרות גני אירועים וחתונות מבלי לצאת מהבית. בעקבות ההצלחה, המיזם הפך לסטארטאפ הפועל בישראל ובניו יורק בתחום האירועים הפרטיים, העסקיים והאירוח. החזון שלנו הוא להיות כלי עזר לתכנון לכל מי שמפיק אירוע פרטי או עסקי, מתכנן חוויה או חופשה ולהנגיש את התוכן הרלוונטי בצורה חדשנית מציאותית ומעמיקה.

 

הזמינו משקפיים להתנסות ללא עלות :)

כמה פרטים והמשקפיים יגיעו אליכם עד למשרד

    אנחנו על זה!
    נשתמע בקרוב