חדרי בריחה/

מחפשים פעילות כיפית ומגניבה לעובדים? חדרי בריחה זה ה-דבר, ויש כמה לא שגרתיים ושווים במיוחד

אם לפני כמה שנים הייתם מספרים למישהו שאתם בדרך לחדר בריחה, הייתם זוכים ככל הנראה למבט מופתע ולשאלה "ממי ולמה לעזאזל אתם צריכים לברוח?". כיום אין אחד שלא שמע על האטרקציה, ורבים הם האנשים שגם פקדו חדר בריחה אחד או יותר, בשביל הכיף.

בילוי משותף בחדרי בריחה הפך לטרנדי בעיקר בזכות ההזדמנות לעשות משהו לא שגרתי, לצאת מהקופסה, ליהנות וגם להפעיל את המוח. בין אם משפחות, קבוצות חברים, זוגות או חברים לעבודה – ריבוי חדרי הבריחה ברחבי הארץ נותן מענה יצירתי וכיפי לרצון לשחק ולפצח מצבים מעניינים ולהגיע לפתרונות של חידות הגיון לא פשוטות כלל.

מקומות עבודה רבים שואפים לארגן פעילות כיפית ומגבשת אך מחפשים משהו שיהיה, בנוסף, גם מאתגר ומרענן. שלל חדרים עם סיפורי מסגרת מעניינים, תפאורה מושקעת או כאלה שבכלל נמצאים בלוקיישנים לא שגרתיים יכולים להתאים בדיוק למטרה הזאת, ולכם נשאר רק לבחור מבין ההיצע הגדול והמגוון.

אז איזה חדר בריחה הכי יתאים למקום העבודה שלכם? איפה באמת תוכלו לאתגר את כולם וליהנות מבילוי משותף ולא שגרתי? הנה חדרי הבריחה הכי שווים שאתם פשוט חייבים להכיר:

חדר בריחה שהוא גם קונדיטוריה

חדר בריחה שמשלב בין פתרון חידות לאוכל? זה נשמע כמו חלום. סיפור המסגרת הוא מרדף של קונדיטורית ארורה אחרי פולשים שהתגנבו למטבח שלה ונתפסו על חם. המשתתפים יזכו להכין בעצמם קינוחים וכמובן גם לאכול מהם, אז מומלץ להשאיר מקום בבטן למתוקים.
לפרטים נוספים

מילת הקוד: פאודה

אין אחד שלא צפה בפאודה וממתין בקוצר רוח לעונה השלישית, ובינתיים אפשר להעביר את הזמן בחדר בריחה שכולל משימה סודית ומורכבת של יחידת המסתערבים. בדיוק כמו בסדרה, יתבקשו המשתתפים לבצע את המשימה בלב אוכלוסייה אזרחית בזמן מוגבל וירגישו לרגע חשובים ואמיצים כמו דורון וחבריו ליחידה. לחוויה אופטימלית ואותנטית מומלץ להזמין את חדר הבריחה לשעות הלילה…
לפרטים נוספים

משימות בריחה בין עצי היער

כאן מדובר בשדרוג של חדר הבריחה והבאתו אל היער. המשתתפים חוזרים אחורה בזמן ומצטרפים לחברי הפלמ"ח במלחמתם נגד האיסור הבריטי להקים יישובים יהודים חדשים. היער הוא יער ביריה, ומלבד החוויה המרתקת זוכים כולם לערך מוסף: ללמוד ולשחזר קצת היסטוריה.
לפרטים נוספים

לשדוד בנק ליום אחד

לא שאנחנו רוצים לרמוז משהו חלילה, אבל הנה חדר בריחה שיכול לספק לעובדים שלכם השלמת הכנסה לא רעה בכלל. הם יוכלו להתעשר בן רגע אם יפתרו את החידות המתוחכמות ויצליחו לשדוד את הבנק, וכמובן יחמקו מזרועות המשטרה בו זמנית.
לפרטים נוספים

אם השמות דני וסנדי מצלצלים לכם מוכר – זאת הולכת להיות חוויה נוסטלגית עבורכם.

אקונה מטטה

הגרסה החדשה לסרט דיסני המדהים – ויש שיגידו שהוא הטוב ביותר בכל הזמנים – מלך האריות, היא סיבה מספיק טובה לפקוד חדר בריחה שמבוססת על סיפור הנושא. המשתתפים יהיו בצד של סימבה, וינסו לגבור על דודו האכזר סקאר שהשתלט על הממלכה. מלא אקשן ונוסטלגיה מובטחים!
לפרטים נוספים

לנצח את הקג"ב

הנה הזדמנות להרגיש בסרט מתח אמיתי, כי בחדר הבריחה הזה משתתף שחקן בדמות סוכן של הקג"ב. המתחרים יצטרכו להערים על אותו סוכן ולהשלים את המשימה המיוחדת – להימלט בבטחה מבסיס הקג"ב הסודי שהוקם בלב הקריה בתל אביב. העלילה, התפאורה והאפשרות לשחק יחד בשלושה חדרים זהים את חדר הבריחה הזה לשווה במיוחד ולמתאים לקבוצה גדולה של משתתפים.
לפרטים נוספים

טיסה 301

חדר הבריחה הזה זוכה לביקורות משבחות וניכר מהן שתמצאו בו רמה גבוהה ביותר של השקעה, עיצוב ותפאורה. המשימה נשמעת לא פשוטה בכלל: להנחית מטוס נוסעים גדול שהחל לאבד שליטה בגובה 30 אלף רגל, ורמת החידות בו, כך אומרים, גבוהה ומתאימה למי שנהנים לאתגר את עצמם ולאמץ את המוח חזק חזק.
לפרטים נוספים

בחזרה לסרט גריז

חדר בריחה נוסף שמבוסס על סרט הוא זה המחזיר אתכם הישר לתיכון ריידל ולגיבורי הסרט גריז. אם השמות דני וסנדי מצלצלים לכם מוכר – זאת הולכת להיות חוויה נוסטלגית עבורכם. המשתתפים עוברים משימות שונות כדי להתקבל לחבורת הגברים החתיכים עם הבלורית המפורסמת או לחבורת הבנות הכי פופולאריות בשכבה בז'קטים הוורודים. מתאים למי שמחפשים להעביר את החידות בפאן.
לפרטים נוספים

בעקבות הצ'ק האבוד של החתונה

הנה חדר בריחה משעשע עם סיפור מקורי: זוג שהתחתן מקבל שעה למצוא את המתנה מהדוד העשיר – מיליון דולר, לא פחות. המשתתפים צריכים לענות נכון על חידות שיקרבו אותם אל הפתרון. אלה שימצאו את הצ'ק לא יזכו בו, לצערם, אבל ייהנו מסיפוק והרבה כיף.
לפרטים נוספים