חברת GETT הפכה את השוד הגדול ביותר בהיסטוריה למסיבת קונספט מהממת לפורים. בלה צ'או חברים, התחביב של הנהג שלכם הוא בינג' אל תוך הלילה.

דמיינו הזמנה שמגיעה אליכם, מוקפדת ומעוצבת בדוגמת שטרות יורו אמיתיים, רגע לפני פורים. מסקרן? מאוד. ארבעה חודשים של תכנון קפדני לפרטי פרטים הסתיימו במסיבה משוגעת אל תוך הלילה שארגנה חברת GETT במדויק, על פי הקונספט של הסדרה האייקונית הפופולרית "בית הנייר".

אם גם ככה כולם מתחפשים עם סרבלים אדומים ומסכות דאלי, אז למה לא למנף את זה לדבר האמיתי? קבלו את GETT הנייר: מסיבת פורים שיושבת בול על נהגי שודים.

את הרעיון לקונספט שהשתלב היטב עם הבאזז סביב הסדרה ויציאת העונה החדשה, הגתה ברדוגו החברה להפקת אירועים, שבמקצועיות ובהקפדה – שילבה במסיבה את התכנים והשפה של סדרת הטלוויזיה הפופולרית תוך ירידה מושלמת לפרטים.

פלטת הצבעים – שחור ואדום, השתלבה היטב עם התפאורה המתוכננת להפליא – מודעות מבוקשים, מסכות דאלי על הקירות, שקי כסף של שודדי בנק מקצוענים, טלפון חוגה אדום והקפדה על הפונט המוכר מהסדרה. שלל רובים וכלי נשק (בכל זאת, פורים) נתלו על הקירות, למקרה חירום.

את התקרה קישטו ציפורי נייר אדומות וספות הרביצה הקטיפתיות עוטרו בכריות אדומות עם הדפסים מתוך הסדרה, ועל השולחנות הוצבו פרחי צבעונים אדומים ואלגנטיים לצד כספות קטנות אישיות, עם קוד סודי.

ומה עוד? רחבת ריקודים עם כדורי דיסקו כסופים וכרזות אופייניות מתוך הסדרה, קוקטיילים אדומים נוסח ספרד והופעת פתיחה מהממת של להקת החברה Gett Band, עם שיר הנושא הפרטיזני "בלה צ׳או".

"אם גם ככה כולם מתחפשים עם סרבלים אדומים ומסכות דאלי, אז למה לא למנף את זה לדבר האמיתי?"

אחרי תחרות תחפושות שווה במיוחד שכללה כמובן רעיונות משגעים (צמד השוטרים מארץ נהדרת, חבורת רטבים מושקעת ועוד שלל שוטרים וגנבים שפיזזו על הרחבה) התרחש הדבר האמיתי – שוד וחטיפה נוסח בית הנייר.

עם סיום התחרות ביימה חברת ההפקות השתלטות של חוטפים חמושים, לבושים כמובן בסרבלים אדומים ובמסכות, שהורידה את כולם אל הסליק, שם התרחש הדבר האמיתי: מסיבת אפטר פארטי משוגעת עד השעות הקטנות של הלילה שכללה ריקודים, בר קוקטיילים מושקע ומפנק, מוסיקה מעולה ופיצות משודרגות שיושבות בול על הרעב של הלילה.

עושה רושם שמסיבת GETT הנייר הייתה חתיכת נסיעה אל תוך הלילה, כזו שלגמרי היינו מדרגים בחמישה כוכבים.

קרדיטים:

הפקה: Bardugo Event Production
לוקיישן: 1947 – בית אירועים
עיצוב: זגוני גולץ
מיתוג: Hava Goldwasser
צילום: תומר פולטין
דיג'יי: רוי ליבוביץ

בר קוקטיילים: פיקוק בר קוקטיילים
הגברה ותאורה: אפקט
צמידי לד: לייב פליי צמידי לד
צילום קליפ חברה: אייל סימן טוב
מאפרות: מונסקי
שרינג בוקס: שרינג בוקס
השכרת ריהוט: סוגוי
תסריט ושחקנים: איתמר שחקנים
להקת חברה: Gett Band
דיילות: DIANA דיילות ייצוגיות לקד"מ ואירועים