אירוע שמפגיש בין אמנות ישראלית, סטייל וקו תל אביב ניו יורק

משקיעים הם אנשים מחוזרים, מטבע הדברים. כדי לגרום למשקיעים שלהם בארץ להגיע לאירוע הגאלה השנתי, מקפידה חברת ההשקעות הניו יורקית HCW לייצר קונספטים מעניינים ויצירתיים במיוחד לטובת האירוע.

משנה לשנה הציפיה מתגברת כך שהפעם, זו השנה השישית – היה צורך לגייס לטובת העניין טוויסט אמיתי וברדוגו החברה להפקת אירועים, הלכה הפעם על קונספט מפתיע.

כדי להדגיש את הקשר של החברה על קו ת"א-ניו יורק נבחר קונספט שמחבר בין מנהיגים אייקונים ללוק תל אביבי היפסטרי. המאייר עמית שמעוני לקח את המשפיענים האמריקאים והמנהיגים הגדולים, ועם הרבה הומור וצבע הפך אותם להיפסטרים תל אביביים טיפוסיים.

בחלל משגע, צבעוני ומדויק התכנסו 350 משקיעים ואורחים לאירוע עם כל המנהיגים החשובים והפעם – בגרסה תל אביבית עדכנית וקלילה. כך, השתלבו במרחב המעוצב כרזות ענק של בן גוריון במשקפי רייבאן, הרצל בזקן היפסטרי מטופח, דונלד טראמפ בחולצת הוואי יד שניה ופוטין משופם להפליא.

העיצוב כלל הדפסים של היצירות על כריות, תחתיות לכוסות קוקטייל, רצפה דקורטיבית ומיתוג משגע שהציג, בין היתר, את הדלאי למה עם תספורת מוהיקן, המלכה אליזבט בכתר פרחים אופנתי ומשה דיין בלוק מפתיע במיוחד.

כדי להשלים את החגיגה הסתובבו באירוע שחקנים מחופשים לדמויות שהוסיפו לאווירת מדינת ההיפסטרים ששלטה מסביב ותאורה צבעונית יצרה איורי דיו בסגנון קעקועים על רחבת הריקודים.

"עם הרבה הומור, קריצה ומודעות עצמית, החלל הרשמי והמאופק של מלון הילטון הפך למסיבה היפסטרית סופר מעודכנת שהשאירה את המשקיעים עם טעם של עוד"

התוכנית האומנותית כללה מופע של אמן החושים ליאור סושרד ולבסוף – הופעה של עומר אדם שללא ספק היתה מקימה גם את המלכה אליזבט על הרגליים.

עם הרבה הומור, קריצה ומודעות עצמית, החלל הרשמי והמאופק של מלון הילטון הפך למסיבה היפסטרית סופר מעודכנת שהשאירה את המשקיעים עם טעם של עוד. עד לשנה הבאה.

קרדיטים

הפקה: Bardugo Event Production
לוקיישן: מלון הילטון ת"א
עיצוב: אלקי ג׳ייקובס
צילום: תומר פולטין
סקיצה: אולה דוברובולסקי
וילונות: איציק, צח 2000
בר אלכוהול: דרים בר
בר קוקטיילים: מיקסולוגי
דיילות: דיאנה דיילות ייצוגיות לאירועים
גופי תאורה: סמי שנדליר
מיתוג + הדפסת קנווסים: דר הפקות
במות: אמינות הבמה
דיג'יי: יאיר גרין, שבלול
ריהוט: ארקו וקיסר
שטיחים: רד קרפט + יובל עיטופים
גרפיקאית רצפה דקורטיבית: חווה גולדווסר
הגברה ותאורת אירוע: הראל צאלים
הגברה ותאורת במה: סינקופה
צמחיה: רוני יהלום
אבטחה: שפע
עמדות רישום: מיינט
הגברת הכנס: ארז POINT TO POINT
עוזרי הקמה: רמי מצליח
מלצרים: אור שאקי
שחקנים: שימי זאזא
בר יין: בר יינות לאירועים sommelier
איפור ושיער: רינת אלוני
עמדת סיגרים: תמיר קיובר
רקדנים: שמוליקים
מהנדס בטיחות: בי סייף