סופגניות, אתן משוחררות/

על אף שהסופגניות ממציאות את עצמן כל שנה מחדש, למה שלא תלכו הפעם על בן הדוד האמריקאי עם החור באמצע?

חנוכה בפתח וכל מה שאתם חושבים עליו הוא איך להתעלות על עצמכם מהשנה שעברה ולהזמין למשרד את הסופגניות הכי מרשימות שיש? אז תעצרו רגע לחישוב מסלול מחדש. על אף שהיצע הסופגניות מדי שנה הוא מכובד ביותר, יש משהו אחר שיכול להיות מרענן ומפנק לא פחות, והוא בן הדוד האמריקאי – הדואנט.

העיקרון די דומה. מדובר במתוק עגלגל שכולל מילוי או טופינג כייפי, ולמעשה סופגניה נקראת באנגלית דונאט כך שההבדל הוא בעיקר בצורת ההגשה – עם חור באמצע או בלי. הדונאטס הופכים לפופולריים יותר ויותר בארץ עם כניסתן של רשתות שמתמחות בהם וכן, גם עם קיר הדונאטס שהפך למוצר מבוקש ביותר באירועים וחתונות.

אז איך נשמע לכם חנוכה בניחוח אמריקאי? הנה הצעות לדונאטס הכי מגניבים שתוכלו להביא להדלקת הנר המשרדית:

דונאטס שהתחפשו

אולי מישהו שכח לעדכן אותם שאנחנו בחנוכה ולא בפורים, אבל בינינו, דונאטס שהתחפשו למשהו-שהוא-לא-דונאטס זה קול ממש ולא פחות טעים מכל סוג אחר. אם לא ידעתם, הכל טמון בזיגוג ובציפוי מעל, ולא חסרים קונדיטורים מוכשרים בארץ שישמחו לעשות זאת בשבילכם. אז תכינו את ההאשטג #חנוכה_במשרד ותתכוננו למבול של תיוגים בסטורי של כולם.

דונאטס מלוחים

סליחה, אבל למה מקפחים את אוהבי המלוח בחנוכה? עם כל הכבוד ללביבות, הן לא נהנות מאותו פרסטיז' של הסופגניות, והדונאטס המלוחים יכולים להחזיר את הכבוד האבוד הזה. נקודה חשובה לא פחות היא העובדה שניתן לאפות אותם בתנור ולהוריד משמעותית את סך הקלוריות שהם מכילים בצורה המטוגנת שלהם. אז מי אמר דונאטס קישואים וגבינות ולא קיבל?

דונאטס של נסיכות

לקטגוריה הזאת משתייכים הדונאטס הכי ורודים-בהירים-מנצנצים שתוכלו למצוא. אם אופי המשרד שלכם הוא נשי מובהק, יתכן שהדונאטס האלו יתקבלו בהתלהבות רבה. גם כאן, הכל קם ועומד על הזיגוג והטופינגס שיכולים לנוע בין יוניקורנים חמדמדים לקישוטים מוזהבים ונוצצים שיצליחו לרגש כל בחורה ממוצעת.

סופגניות קלאסיות

אז למרות הקדמה והיצירתיות המתפתחת עם השנים יש לנו ריספקט מיוחד דווקא לסופגניה הקלאסית. כן, זו שמגיעה עם מילוי ריבה, אבקת סוכר שמפוזרת בנדיבות מלמעלה ו…זהו. הסופגניה הקלאסית אולי לא נראית הכי וואו ביחס לגרסאות המפונפנות, אבל היא טעימה בטירוף, חפה מפוזה ותחכום, ועם כל ביס מושחת ומתוק מחזירה אותנו עוד קצת לילדות.

דונאטס על טהרת השוקולד

כמה אנשים אתם מכירים שלא אוהבים שוקולד? כנראה שאפס, או ממש מעט, ולכן דונאטס משוקולד ירגשו וישמחו כמעט כל בן אדם מצוי. המילוי יכול להיות שוקולדי או רק הציפוי, וגם סוכריות קטנטנות צבעוניות יכולות לקשט את כל החגיגה הזאת. יש מי שאומרים שזה הדונאט הפופולארי והאהוב ביותר, ובצדק.