השראה והעשרה/

איך תכניסו תוכן מעניין אל אירוע החברה הבא שלכם? הנה הרצאות מדהימות שיכולות להיות בדיוק מה שאתם מחפשים

עוד מסיבה, עוד ארוחה, עוד טיול – אתם מרגישים שמיציתם את האופציות לפעילויות באירועי החברה שלכם? הנה דרך להכניס המון תוכן אליהם ולהעשיר את עולמם של כלל העובדים. מדובר בהרצאות של אנשים מוכרים, יותר או פחות, שמדברים על נושאים שיכולים להיות רלוונטיים לתחום בו אתם עוסקים, אבל לא בהכרח.

דרישות הסף של ההרצאות מבחינתכם צריכות להיות ברורות: שיהיו מרתקות, שהנושאים ידברו אל כמה שיותר אנשים ושיתאימו לאופי של ה"קהל". משמע, אם יש אצלכם בעיקר צעירים – בחרו בהרצאה שתדבר יותר על עולמות התוכן שלהם ולא משהו "כבד" מדי, הרבה עובדים דתיים? לא משהו בוטה מדי וכו'.
הרצאות לאירועי חברה
הרצאות לעובדים
הרצאות לאירועי עובדים
איתי הרמן (הצ'ייסר) | צילום: יונתן בלום
ד"ר מאיה רוזמן
פרופ' יורם יובל
מעיין פרילוק
אבי יששכרוף
דורית עוזיאל
עמליה דואק
ברהנו טגניה

אל תמהרו לוותר על האוכל או המסיבה, הרצאה יכולה להיות חלק (אומנותי) מתוך האירוע שלכם ולא חייבת להחליף את הפעילויות המהנות שאתם מארגנים בנוסף.

הנה 10 הרצאות מהטובות ביותר כיום שמועברות על ידי אנשים מיוחדים שיהיה מעניין וכיף להקשיב להם:

אבי יששכרוף

בתור אחד מיוצרי "פאודה" הנהדרת, כתב ופרשן בכיר לענייני ערבים בכמה כלי תקשורת, אבי יששכרוף מביא מהידע והבקיאות שלו בעולם הערבי והפוליטיקה הפלסטינית בפרט. לא משנה מתי, התחומים האלה תמיד אקטואליים ותמיד מעניין להכיר את הצד האחר מבפנים ואת זה אבי מבקש לחשוף בפניכם בהרצאות שלו, המחולקות לפי נושאים לבחירתכם.

לפרטים נוספים >>

דורית עוזיאל

שפת גוף היא התקשורת הלא מדוברת הכי עוצמתית שיש לנו, ולפעמים היא חושפת עלינו דברים מבלי שאנחנו מתכוונים. אם אתם חברה שעובדיה מרבים להשתתף בפגישות ולעבוד עם לקוחות שונים זאת יכולה להיות הרצאה מלמדת ומרתקת עבורם. דורית מסבירה על דרך הביטוי האישי ואף עורכת ניסוי בלייב על שפת הגוף של המשתתפים בהרצאה.

לפרטים נוספים >>

איתי הרמן (הצ'ייסר)

אם גם לכם יצא לשבת מול שעשועון "המרדף" ולהשתומם מול הידע הנרחב והבלתי נדלה של הצ'ייסר, הלא הוא איתי הרמן, זאת בדיוק ההרצאה בשבילכם. הצ'ייסר לא רק משתתף בשעשועון הידע, הוא כותב שאלות טריוויה רבות ויוצר משחקים, חידות וחדרי בריחה. בהרצאה שלו הוא משתף בטכניקות שלו לאימון הזיכרון ומאפשר לקהל להתמודד מולו בשאלות.

לפרטים נוספים >>

דפני ליף

זוכרים את מחאת האוהלים אי שם בקיץ 2011? מי שיזמה אותה, כמעט בלי להתכוון, היא בחורה צעירה בשם דפני ליף שהאקט המחאתי שלה סחף מדינה שלמה. דפני משתפת בחוויות שלה מאותה תקופה, מהתובנות בעקבותיה ומדברת על מנהיגות, אחריות ומעורבות חברתית.

לפרטים נוספים >>

ברהנו טגניה

כתב הפלילים והמשטרה של חדשות 12 מכניס את הקהל לעולמו המעניין של איש תקשורת המתעסק בסיפורים הכי מסעירים שעל סדר היום. מה שמעניין לא פחות מתחום העיסוק שלו, הוא סיפור חייו של ברהנו שהצליח לשבור את תקרת הזכוכית של יוצאי העדה האתיופית בארץ.

לפרטים נוספים >>

ד"ר נדב גולדשמיט

תהיתם פעם איך הפארקים הגדולים של דיסני ברחבי העולם מצליחים לסחוף אליהם מיליוני ילדים כמבוגרים מדי יום ויום? מה החוויה שהם מוכרים ואיך הם מצליחים לעשות זאת? ד"ר נדב גולדשמיט ילמד אתכם על הטכניקות בהן נוקטים אנשי דיסני ומה מהן אפשר לאמץ ממש אצלכם כדי לשפר את רמת השירות שאתם מעניקים.

לפרטים נוספים >>

ד"ר מאיה רוזמן

הפרצוף שלה בוודאי מוכר לכם מתכניות הטלוויזיה, ובטוח יש ביניכם מאזינים לתכנית השבועית שלה ברדיו. ד"ר מאיה רוזמן נוגעת בנושא התזונה, שמעסיק באופן זה או אחר כל אחד מאיתנו, בדרך קלילה ונגישה וסוקרת נושאים שונים בבריאות, דיאטה והחיבור של הגוף לנפש. למאיה כמה סוגי הרצאות שמתאימות לקהלים שונים, כך שאתם יכולים להתאים הרצאה לפי העדפתכם.

לפרטים נוספים >>

עידן פפיאר

ניהול זמן נכון מלווה אותנו בכל תחומי החיים, מזוגיות ומשפחה ועד לעבודה וחברים. עידן פפיאר, מומחה לטכנולוגיה ומי שניהל יוזמות חדשניות במגזר הפרטי והציבורי, מדבר על הדרכים להפחית לחץ, ארגון וסידור המשימות ועל איך חידושים טכנולוגיים מסייעים בדיוק במקום הזה.

לפרטים נוספים >>

מעיין פרילוק

הרצאה שמשלבת טעימות והתנסות בגאדג'טים חדשניים בתחום האוכל? נשמע כמו משהו שממש כיף לקחת בו חלק. מעיין פרילוק, יזמית ואשת תקשורת המתמחה בצרכנות וטכנולוגיה תשמח להכניס אתכם לתוך העולם המרתק של הסטראט אפים הכי טריים (תרתי משמע) בעולם האוכל כמו מדפסת שמדפיסה מנות, פסטה חוקית מקנאביס או רובוט שסוחב את המוצרים מהסופר עד הבית. 

לפרטים נוספים >>

פרופ' יורם יובל

מי לא תהה בינו לבין עצמו מה זאת הצלחה? האם מי שמצליח הוא בהכרח מאושר? ואם אפשר ללמוד להיות מאושר? פרופ' יורם יובל צולל אל תוך עולמות האושר ומשאיר את המקשיבים לו עם תובנות חדשות על חייהם. ההרצאה שלו מתאימה במיוחד לחברות וארגונים שמבקשים להעצים את העובדים ושמים דגש על הפרט ולא רק על ההישגים המקצועיים שלו.

לפרטים נוספים >>

עמליה דואק

הכתבת הכלכלית והמגישה בחברת החדשות של חדשות 12 מרשימה ביותר גם מחוץ למסך הטלוויזיה. עמליה דואק מרצה על נושאים מעניינים ורלוונטיים שנוגעים לחיים של כולנו וסביר להניח שאנחנו לא בקיאים בהם מספיק. בין ההרצאות המבוקשות שלה ניתן למצוא נושאים כמו כסף, כוח ופוליטקה, ענף ההייטק, חיסכון ופנסיה ומחירי הדיור העולים.

לפרטים נוספים >>