ההשקה של המהדורה החדשה של מותג הוויסקי המפורסם הייתה לא פחות מאירוע מגה חווייתי, וכהוכחה? בחו"ל בחרו להעתיק אותו ממש.

לפעמים אנחנו נתקלים בהפקות שגורמות ללסת שלנו להישמט מרוב פליאה והערכה, והאירוע של מקלאן הוא בדיוק כזה. מותג הוויסקי המוכר והמפורסם השיק בארץ מהדורה חדשה, ששווקה במקביל לפתיחה של מזקקה חדשה בסקוטלנד. לצורך האירוע נבחר לוקיישן ייחודי: גלריה לאמנות, שלערב חגיגי אחד הפכה את פניה למזקקה תת קרקעית, אפלה ומסתורית.

מפיקי האירוע, חברת pure productions, חשבו כיצד אפשר להעביר לאורחים את התחושה שקרובה ביותר לזו שתהיה להם אם יבקרו במזקקה בסקוטלנד, והחליטו "לתקוף" בכל החזיתות ולייצר לאורחים חוויה רב חושית: בטעם, בריח, בסאונד ובמה שהם רואים בעיניים. אירוע קונספט מתחילתו ועד סופו.

אז מה היה לנו שם? תחילה כשנכנסו האורחים (אנשי מפתח בתעשייה, חובבי וויסקי עילית ועיתונאים מובילים) לחלל, הם עברו דרך תערוכת תמונות שהציגה את תהליך הבנייה של המזקקה החדשה.

בהמשך התבקשו המוזמנים להסית וילון, ולעבור דרכו לחלל שמדמה את הביקור במזקקה. דיילות חילקו משקפי VR (מציאות מדומה), אותם שלפו מתוך מגירת תכשיטים, האורחים קיבלו אוזניות אלחוטיות בהן נשמעו רעשי רקע שאופיינים לחללים תת קרקעיים, ובחלל יצרו ריח של טחב, שהפך את החוויה לאותנטית ומוחשית ביותר.

מאחר שמטרת האירוע הייתה להשיק את סדרת הוויסקי החדשה, כל החלק התחתון של הגלריה יועד לטובת בר קוקטיילים, כולם על בסיס הבקבוק החדש. ברקע הושמע פיוז'ן ג'אז, שהיה בסיס התוכן המוזיקלי שנבנה במיוחד לאירוע. בין דרינק לדרינק הוגשו מנות מיוחדות של אוראל קמחי, שף מסעדת פופינה, ולקינוח הוגשו שישה פרלינים שונים בתמהיל וויסקי, שגם הם (איך לא?) הוצגו בצורה מעוררת לכל החושים.

"לצורך האירוע נבחר לוקיישן ייחודי: גלריה לאמנות,
שלערב חגיגי אחד הפכה את פניה למזקקה תת קרקעית,
אפלה ומסתורית."

הקונספט, הירידה לפרטים, הביצוע המושלם והקריאייטיביות של חברת ההפקה ושל כל מי שלקח חלק בה, לא נעלמו מעיניה של חברת מקאלן הבינלאומית, וזו הפכה את האירוע לאירוע דגל במדינות נוספות. שאפו!

קרדיטים:

הפקה ועיצוב: Pure productions
לוקיישן: גלריית פקר
עיצוב: סטודיו גליתא
צלמת: בר כהן BAR#CODE
קייטרינג: מסעדת פופינה בניצוחו של השף אוראל קמחי
מוזיקה: יונתן גלפנד
עיצוב תאורה והגברה: הפרטים הקטנים

עמדת שוקולדים: NATIX
עמדת סיגרים: סניור בר Senior Bar