מארז טקסטיל מהמם לתינוק
מארז טקסטיל מהמם לתינוק

אמצעי התקשורת הראשוני עם הרך הנולד הוא המגע, החיבוק, הליטוף הנעים והעיטוף שנועד לאותת לו ללא מילים שהוא הגיע לעולם בטוח ושאנחנו כאן כדי לדאוג ולהרגיע אותו.

מתנה ליולדת שמורכבת מקומבינציות של פריטי טקסטיל איכותי נועדה להעביר בדיוק את אותו המסר, רק באמצעות הבד. ואנחנו מצאנו את המארז המושלם שתוכלו לשלוח כמתנה לעובדת שזה עתה ילדה, ששולח חיבוק חם לה ולבייבי שלה, ללא מילים.

הכירו את המותג N.DOTO (חלומות בסווהילית), שמייצר טקסטיל פרימיום רך ומפנק לילדים ולתינוקות. המוצרים של N.DOTO עשויים מאה אחוז כותנה סרוקה ואיכותית, שמתאימה לעור הכי עדין וענוג של הבייביז. מעבר לאיכות הבד, הקסם של נדוטו מתחיל באיורים המינימליסטים, העדינים והיפים על כל פריט.

למותג יש קולקציות שונות כמו 'היער הסודי', 'אולד סקול' ו'מתחת לאפס' שמהן ניתן לרכוש סטים שלמים עם אותם איורים: מצעים, שמיכות, נחשושים, משטחי פעילות ועוד – את כולם אפשר להרכיב סביב הסדרה שהכי אהבתם.

אנחנו קיבלנו לסקירה מארז שכולל שמיכת חורף וקיץ, טטרה גדולה, מדבקות קיר וגלויות מעוצבות. השמיכה החמימה מורכבת משתי שכבות טריקו ומילוי אקרילן, והיא מושלמת בדיוק לימים אלה.

שמיכת הקיץ עשויה משתי שכבות של בד טריקו, כשצד אחד מודפס וצד אחד חלק, והיא אידאלית לימים חמימים וגם כדי לתת לתינוקי לרבוץ עליה ולשחק. פריטי הטקסטיל הם נעימים ומפנקים ביותר, והתינוקת הנסיינית (: שלנו נהנתה להתכרבל בהם ולהתגלגל עליהם.

מארז גלויות ומדבקות הקיר הם בעינינו תוספת סופר כיפית כדי לעצב את הסביבה של הבייבי הכי בסטייל על הדרך, מהדברים הקטנים שעושים טוב על הלב.

לנדוטו יש מגוון סוגי מארזים, שאת כולם ניתן למצוא באתר האינטרנט שלהם. כמתנת לידה יכול להתאים מאוד גם מארז ניו בורן, שכולל מעבר לסט לעריסה, לגלויות ולמדבקות גם נחשוש ומשטח פעילות – פריטים שימושיים מאוד בתחילת חיי התינוקות.

מלבד המארזים המוכנים קיימת אופציה של הרכבת מארז לפי בחירה, לפי טעמכם והתקציב המבוקש. מעבר לפריטי טקסטיל תוכלו למצוא בנדוטו גם אביזרי עיצוב כמו מתלים, מנורות ואפילו ריהוט לחדר הילדים… אם אתם מעוניינים ליצור מארז מחוץ לקופסה (: המשותף לכל הפריטים הוא ההקפדה על איכות, וסטייל עדין ויפה. שילוב שמהווה מתנה מעולה לאם הטרייה.

מה אהבנו במיוחד? את איכות הבדים והאיורים המשגעים.

למי זה מתאים? לחובבות טקסטיל איכותי ונעים.

כמה עולה? מחירי המארזים מתחיל ב-129 ש"ח, וניתן להרכיב גם מארז לפי תקציב.

איפה אפשר להשיג? אתר N.DOTO >>