מעבר לקשת בענן/
השראה לפורים
אירוע פורים

פורים הוא החג המושלם להתפרע בו עם קונספטים מיוחדים, צבעוניים ומוטרפים לאירועי חברה מלאי סטייל, שלגמרי יחקקו בזיכרון. היום אנחנו רוצים להביא לכם השראה ססגונית וסופר כיפית לאירוע כזה. עם מלא אלמנטים מגניבים ויצירתיים ששווה לאמץ.

באווירה פורימית, ולמרות שהאירועים עדיין לא חזרו בפול פאוור, ההפקה הזו שולחת את הקשת בענן הראשונה מעבר לערפל של שנת הקורונה, עם המון אופטימיות לקראת הבאות. ואין דרך טובה יותר לציין זאת מיצירת השראה באווירת משתה חגיגי ומלא סטייל שחוגג את מגוון הרגשות ואת השונות שבים בני האדם. על כל קשת הצבעים שהיא מביאה עמה.

על ההפקה אמונה ספיר זוהב, וכולה בקונספט של צבעי הקשת, פלטת צבעים פורימית וצבעונית, ומתאימה גם למצב בימים אלה, ולתחושות של כולנו בשנה האחרונה. 

הצילומים התרחשו בטרמינל, לוקיישן מלא שיק אורבני ואווירה ניו יורקית מחוספסת, שמתאימה בדיוק לוייב הכללי. הצילום של איה ואבי העצים והבליט את הססגוניות של הקונספט, והעיצוב של מינט דיזיין לקח את הוויז'ן והוציא אותו לפועל עם המון הומור, שמחה והנאה. 

השולחן נערך לאורכו בצבעי הקשת, כשכל צלחת, סידור פרחים ופמוט מתהדרים בגוון אחר. מעל השולחן נתלו בצורה הפוכה סידורי פרחים בגוונים תואמים. הדוגמניות והדוגמנים קיבלו כולם צבעים אישיים וכל אחד מהם הולבש, אופר והותאמה לו פאה וסידור פרחים בצבע תואם. 

התוצאה היא השראה שממלאת אותנו בשמחה, ומתאימה גם לאירועים הקטנים של הימים האלה, שמתקיימים בהתאם להנחיות. הכל באווירה פורימית ומלאת תקווה שממש בקרוב, נחזור לשמוח בגדול.  

 

קרדיטים:

הפקה: ספיר זוהב Saphir Zohav Event Planning
צילום: איה אבי צלמים
לוקיישן: הטרמינל
עיצוב: מינט
סטיילינג: רחלי קאופמן
איפור: יעל איתן
פאות: רבקה זהבי
חליפות: דורון אשכנזי
משתתפים:
יוטל פוגל
שירה אמית
דסי לייבל
דניאל קאופמן
אלון רוזגו