לא עוד אוזני המן ורעשנים/

החג הכי צבעוני ושמח שיש יכול לקבל שדרוג מרענן בזכות משלוח מנות מפתיע מכם – לעובדים.

תקנו אותנו אם אנחנו טועים, אבל בעינינו פורים הוא החג הכי צבעוני ושמח שיש, וככזה הוא לגמרי מצדיק התייחסות מיוחדת שלכם כארגון. אפשר לציין אותו במקום העבודה בשלל דרכים, החל מתחרות תחפושות נושאת פרסים (או לפחות שכנוע עיקש להגיע בבוקר מחופשים למשרד), דרך משחק הגמד והענק ועד לנשף פורים נוצץ בערב.

בין אם מתוכנן אצלכם משהו פסטיבלי פחות או יותר, אופציה של משלוחי מנות מכם לעובדים, יכולה להיות תוספת חמודה מכם לחגיגות או לפחות לחיזוק תחושת החג אצל כל אחד ואחת.
משלוחי מנות לעובדים

נשמע מעניין? אנחנו מציעים להשאיר את נייר הצלופן, אוזני ההמן והרעשנים עמוק בארון ולקבל השראה למשלוחי מנות מגניבים ומפתיעים שיהיה ממש כיף לקבל, וגם לתת.

פורים שמח מתחיל כאן:

משלוח מנות עם הומאז' לט"ו בשבט

החג שמוקדש לאילנות כבר היה, אבל זה לא אומר שאי אפשר לשחזר את ההצלחה הקולינרית שלו ולפנק במשלוח מנות מזין על טהרת פירות ארצנו, היבשים והטריים. כדורי שוקולד מתמרים, תותים, עוגיות בריאות וצנצנת גרנולה אחת גדולה הם ממתקים שאפשר לאכול בלי הרבה רגשות אשם ותמיד משמח לקבל. 

הצעת הגשה של מיס פטל שאהבנו במיוחד (וכוללת מתכונים!)

משלוח מנות לחורף שכולו בריאות

התחפושות והחגיגות אולי מצליחות להשכיח את העובדה שפורים מתקיים בשיא החורף, אבל ההצטננויות והשפעות שמסתובבות במשרד לאחרונה דואגות שתזכרו זאת היטב. משלוח מנות שמכיל מגוון תיונים, חליטות ודבש טבעי הם מה שיחזיר את "האדום ללחיים" של מי שיקבל אותו, ויבטיח חיזוק לכל מערכות הגוף. וזה גם טעים ומנחם, כמובן.

משלוחי מנות לעובדים

הערכה המושלמת הזאת נמצאת כאן

משלוח מנות עם ערכת ליצן

אם זה לא רמז לאמץ את רוח החג – אנחנו לא יודעים מה כן. זוהי קריאה גם לסרבני פורים הקשים ביותר לעטות על עצמם תחפושת ליצן ולהיות משמחים ומבדחים. מה בערכה? מה שתחליטו. אנחנו ממליצים על פאה מתולתלת צבעונית, איפור, אף אדום והשאר – לשיקולכם המקצועי.

משלוח מנות לא רק לבנות – מארז ספא

איזה כיף לקבל בפורים מארז צבעוני ומפואר שכולל קרמים, סבונים, שמנים וכל מה שהופך את חוויית האמבטיה והטיפוח למרגשת במיוחד. אם בא לכם להשקיע, אתם יכולים לעשות מארז נשי שיכיל את כל האמור למעלה, ומארז לבני המין הזכר ובו תעניקו קרמים בניחוח גברי או אביזרים לטיפוח הזקן, למשל.

משלוח מנות מקורי

תוכלו אפילו לעשות זאת בעצמכם. למדריך המלא >>

משלוח אלכוהול לפורים שמח באמת

פורים, נשף, משתה – מזכיר לכם משהו? ובכן, פורים הוא חג בו נהוג לשמוח עד-לא-ידע, ומה יותר מסייע לכך מאשר דרינק אלכוהולי משובח? מארז שמכיל אלכוהול הוא מארז סופר שמח, ויש לו שלל וריאציות שתוכלו לאמץ: פחית משקה מוגז ובקבוק צ'ייסר אלכוהולי שמתאים לו, מארז בקבוקי בירה ממבשלות ישראליות (כי כשאפשר לפרגן, אז למה לא?), אביזרים כמו פותחן יין או פלאסק ועוד. לחיים!

משלוח מנות גלידה

כשלחג החורפי מתחשק להתחפש לקיץ, יוצא משלוח מנות מתוק ושמח של… גלידה! אנחנו רק נציין כאן שמביני העניין יודעים שלאכול גלידה בחורף זה ה-דבר, ולכן משלוח מנות שכולל מעין ערכה שלה יהיה ממש בול. גביעים מוופל איכותי, סוכריות, עוגיות או סירופים – אתם יכולים להרכיב לבד מארז גלידה שכזה ולזכות בהערכה ואהבה של כל מי שיזכה לקבל אותו.