אירוע צבעוני בין קירות זכוכית/

גלידות שחורות, פינות ישיבה בסטייל, אלכוהול מעולה ומופע של ווקה פיפל – חגיגות העצמאות של ועד עובדי SAP היו בהחלט מעוררות קנאה

כשאומרים לכם להתכונן לאירוע במשרד לכבוד יום העצמאות, אתם ככל הנראה תדמיינו הרמת כוסית, אולי גם כיבוד ישראלי כמו פיתות וחומוס והמשקיעים יתלו גם דגלונים כחול-לבן כדי להכניס לאווירה החגיגית. אבל אצל ועד עובדי SAP, חברת ההייטק המפורסמת שמשרדיה ממוקמים ברעננה, לקחו את העניין צעד אחד קדימה.

מדי שנה מארגן ועד עובדי SAP כמה וכמה אירועים לרווחת העובדים, שמרביתם צעירים, וכולם, ככלל, מתקיימים במשרדים עצמם. יום העצמאות הוא סיבה למסיבה בפני עצמו, וחברי הוועד החליטו שזאת הזדמנות להרים אירוע שישדר פאן, יכלול אוכל ומינגליג וגם חלק אומנותי.

המסיבה נפתחה בכיבוד קליל וכייפי שכלל בין השאר מתוקים פוטוגניים במיוחד: גביעים משוקולד, עטופים סוכריות צבעוניות וגלידת פחם טרנדית וקרירה שנחה בתוכם. לצידן ולצד נשנושים מלוחים הוגשו בירות איכותיות ובקבוקי בקרדי שהתאימו בול לווייב השמח לשמו התכנסו כולם.

פינות הישיבה שהוצבו במקום היו במגוון צבעים ועל השולחנות הונחו פרחים בגוונים שמחים, מה שהתכתב מצוין עם העיצוב המקורי של המקום – חלונות זכוכית רחבים וצבעוניות אפרפרה והייטקית.

אגב, מבנה הזכוכית של המשרדים אמנם מרשים ויפה, אך מבחינת אקוסטית מהווה אתגר, וכדי שהנוכחים יוכלו ליהנות מהמסיבה בתוך המבנה הותקנה מערכת הגברה מיוחדת שאפשרה הנאה מקסימלית.

לאחר האוכל, המינגליג, קצת נאומים וגם חלוקת מתנות, החל החלק האומנותי של האירוע: מופע היסטרי של הרכב ווקה פיפל הידוע בעיקר בבגדים הלבנים ובאיפור התואם של הזמרים-שחקנים.


המסיבה מעוררת ההשראה של ועד עובדי SAP היא בדיוק ההוכחה שעם מחשבה מחוץ לקופסה אפשר ליצור אירוע סופר מושקע ואיכותי גם בתוך משרדי החברה. נתראה בחגיגה הבאה!

קרדיטים:

הפקה: כנס ישראל
צילום: שאולי לנדנר
קייטרינג: נוי קייטרינג
עיצוב: ועדת קישוט
עמדות רישום: פיקסליין
מתנות: צומי
במה: סטייג' פרו
הרכב מוסיקלי: ווקה פיפל