300 עובדי חברת סמסונג יצאו ליום שטח מפנק ובלתי נשכח במדבר. פאטה מורגנה או חלום שהתגשם?

חברת סמסונג עורכת פעם בשנה יום חוויתי יוצא דופן לעובדי החברה, והפעם – כזה שלקח את כולם לפנטזיה אוריינטלית מהסרטים.

האירוע נפתח בקבלת פנים מדברית, אותנטית ומעוצבת. שוק בדואי של ממש הוקם במתחם, הוגש קפה מסורתי לצד ממתקי רחת לוקום ובקלאוות מתוקות כאשר מסביב הסתובבו בחופשיות גמלים וחמורים.

אוהלי הענק כללו לוכדי חלומות, מרבצים מרופדים, צלחות טרקוטה מאוירות וכריות רקומות.
דמיינו את אנשי העיר התשושים מגיעים למתחם מדברי מופלא ומעוצב להפליא. עכשיו תוסיפו לעניין גם שלל פינוקים, מוזיקה אותנטית, כיבוד משובח וכמובן, אלכוהול לשחרור האווירה.

"דמיינו את אנשי העיר התשושים מגיעים למתחם מדברי מופלא ומעוצב להפליא..."

תפריט הפעילויות המדבריות כלל סדנת יוגה וקערות טיבטיות, מיסטיקניות וקוראות בכף היד ("בקרוב תקבל העלאה"), טיפולי גוף ונפש, סדנת רפואה מדברית, ואוהל ייחודי עם מספר סיפורים בדואי, שטיחים ומרבצים נעימים למאזינים בשקיקה.

גם מחוץ למתחם עצמו התקיימו פעילויות אתגריות – סדנת איזון אבנים (מסתבר שזה הרבה יותר קשה ממה שנראה לכם), נסיעת שטח בריינג'רים, ירי בחץ וקשת (להתרחק מהבוסים בבקשה) ועוד שלל אטרקציות.

מי שהעדיף להתמסר לשקט נהנה מהשהות באוהל גדול ומפנק עם מוסיקה נעימה, משחקי שולחן, כיבוד משובח ועוד קצת אלכוהול, ליתר ביטחון.

את היום המושלם חתם לא פחות מברי סחרוף במופע UNPLUGGED מחשמל. המופע היה מתוכנן להיות בסגנון רגוע ובישיבה אבל אווירת השאנטי התפוגגה כבר בשיר הראשון כשכל הקהל היה על הרגליים ועד השעות הקטנות לא נתן לו לרדת מהבמה. את השירים האחרונים במופע נתן ברי לעובדי סמסונג לבחור.

מדובר אמנם בהפקה לא פשוטה אבל התוצאה – מעוררת השראה.
פאטה מורגנה, לא?

קרדיטים

הפקה: ג'ני לי | JENNY LEE event planning
צילום: תומר פולטין
עיצוב: פלוריסט – מירו זנו