כשאפריקה הגיעה לכנרת/

קחו אלכוהול, ספורט ימי, מסיבה מטורפת ומלא אוכל. תוסיפו לזה אווירת צ'יל אקזוטית בחוף וקיבלתם אירוע חברה הכי פאן שיש.

בואו נודה על האמת: אין דרך טובה יותר לחגוג את הקיץ מאשר עם מוזיקה טובה ודרינק על החוף. אבל איך לוקחים את הרעיון צעד אחד קדימה ומארגנים אירוע קונספט מטורף שכולו פעילויות כיפיות באווירת צ'יל מעוצבת ומיוחדת? תשאלו את החבר'ה מחברת ההייטק medallia שזכו למסיבת קיץ מהמגניבות והמושקעות שיצא לנו לראות.

זה התחיל כרעיון ליצור אירוע בסגנון שונה ומיוחד, בו נפלה ההחלטה על הקונספט האפריקאי. הלוקיישן הנבחר היה חוף בורה בורה בכנרת שענה בדיוק על דרישות הסף – מים כחולים, צמחיה אקזוטית, פינות ישיבה מפנקות וסככות מקש.

"האווירה הכייפית במקום הפכה בלי כל תכנון למסיבה לוהטת במיוחד כאשר כולם החלו לרקוד לצלילי המוזיקה של הדי.ג'יי"

לרשות עובדי החברה, המתגוררים רובם בת"א, הועמדו אוטובוסים שלקחו אותם עד לפינה הקסומה שחיכתה להם. כשהגיעו לחוף בשעות הצהריים הם התקבלו באפרול שפריץ וב-giveaway מפנק במיוחד שכלל תיק שרוך ממותג עם ציוד קייצי (מגבת, כובע קש, מניפה ועוד).

משם הם המשיכו לליין אפ שתוכנן מראש והתחיל בטבילה מרעננת בכנרת ששודרגה בזכות טרמפולינה ענקית ומתנפחים עם קוקטיילים שהוגשו הישר למים. אחר כך הם המשיכו לארוחת צהריים שכדי לנוח ממנה יכלו כולם לבחור באחת משתי האופציות: פינוק לגוף במתחם העיסויים או קצת להמריץ אותו בשיט באבוב. כמובן שכל זה קורה במקביל לאלכוהול שזרם כל העת ולפירות שהוגשו באופן חופשי.

גם מי שרק רצה לנוח וליהנות מהקסם של המקום יכול היה לבחור לו ספוט במקום שעוצב כולו ברוח הספארי והתקשט בפריטים מקש ומעץ ששידרו ווייב אפריקאי מדויק.

האווירה הכייפית במקום הפכה בלי כל תכנון למסיבה לוהטת במיוחד כאשר כולם החלו לרקוד לצלילי המוזיקה של הדי.ג'יי במקום ורגע לפני שעלו על האוטובוס לתל אביב קיבלו העובדים קרטיבים צוננים שארזו את היום הזה באופן המושלם.

קרדיטים:

הפקה: יאיר שר הפקת אירועים
לוקיישן: Bora Bora Beach Bar
Friday Gift Makers :Giveaways
מגבות: מירב שיווק
עיצוב ומיתוג: סטודיו ציפורות
צלם: מאור אטיאס
דיג'יי: אריאל אלבחר